Deliver:In 30 days
Inquiry
| SN 33 | |
| Phal. Cassandra |
| Type | Intermediate |
| Color | White |
| Flower Diameter | 5 cm |
| Spike height | 20-28 cm |
| Leaves Span | 12-18 cm |
| Petals Texture | Waxy |
| Fragrance | YES |
| Adequate Size for flowering | 2.5 pot 3.5 pot |
| SN 33 | |
| Phal. Cassandra |
| Type | Intermediate |
| Color | White |
| Flower Diameter | 5 cm |
| Spike height | 20-28 cm |
| Leaves Span | 12-18 cm |
| Petals Texture | Waxy |
| Fragrance | YES |
| Adequate Size for flowering | 2.5 pot 3.5 pot |