Deliver:In 30 days
Inquiry
| SN 29 | |
| Phal. Sogo Ibis |
| Type | Mini |
| Color | Red |
| Flower Diameter | 3 cm |
| Spike height | 15-18 cm |
| Leaves Span | 12-20 cm |
| Petals Texture | Normal |
| Fragrance | No |
| Adequate Size for flowering | 1.7 pot 2.5 pot 3.5 pot |
| SN 29 | |
| Phal. Sogo Ibis |
| Type | Mini |
| Color | Red |
| Flower Diameter | 3 cm |
| Spike height | 15-18 cm |
| Leaves Span | 12-20 cm |
| Petals Texture | Normal |
| Fragrance | No |
| Adequate Size for flowering | 1.7 pot 2.5 pot 3.5 pot |