Deliver:In 30 days
Inquiry
| Body | Aluminum |
| Axle | S45C, 3/8 |
| Spoke Holes | 20H 24H 28H 32H 36H |
| P.C.D | 38mm |
| Flange to Flange | 68mm |
| Weight | 181g |
| Bearings | loose ball |
| O.L.D | LD |
| Body | Aluminum |
| Axle | S45C, 3/8 |
| Spoke Holes | 20H 24H 28H 32H 36H |
| P.C.D | 38mm |
| Flange to Flange | 68mm |
| Weight | 181g |
| Bearings | loose ball |
| O.L.D | LD |