Deliver:In 30 days
Inquiry
| Body | Steel |
| Axle | S45C, 3/8 |
| Spoke Holes | 28H 32H 36H |
| P.C.D | 48mm |
| Flange to Flange | 52mm |
| Weight | 806g (body + accessories) |
| Bearings | Loose ball |
| O.L.D | LD |
| Body | Steel |
| Axle | S45C, 3/8 |
| Spoke Holes | 28H 32H 36H |
| P.C.D | 48mm |
| Flange to Flange | 52mm |
| Weight | 806g (body + accessories) |
| Bearings | Loose ball |
| O.L.D | LD |