Deliver:In 30 days
Inquiry
| Body | Aluminium. |
| Axle | Cr-Mo, M9 |
| Spoke Holes | 32H 36H. |
| P.C.D | 45 mm |
| Flange to Flange | 92 mm |
| Weight | 351 g |
| Bearings | Loose ball |
| O.L.D | LD |
| Body | Aluminium. |
| Axle | Cr-Mo, M9 |
| Spoke Holes | 32H 36H. |
| P.C.D | 45 mm |
| Flange to Flange | 92 mm |
| Weight | 351 g |
| Bearings | Loose ball |
| O.L.D | LD |