Deliver:In 30 days
Inquiry
| Body | Aluminium |
| Axle | AL7075, Ø15 |
| Spoke Holes | 28H 32H 36H |
| P.C.D | 58 mm |
| Flange to Flange | 108 mm |
| Weight | 241 g |
| Bearings | 2 sealed |
| O.L.D | LD |
| Body | Aluminium |
| Axle | AL7075, Ø15 |
| Spoke Holes | 28H 32H 36H |
| P.C.D | 58 mm |
| Flange to Flange | 108 mm |
| Weight | 241 g |
| Bearings | 2 sealed |
| O.L.D | LD |