Deliver:In 30 days
Inquiry
| Body | Steel |
| Axle | S45C, 5/16 |
| Spoke Holes | 20H 24H 28H 36H |
| P.C.D | 35mm |
| Flange to Flange | 74.5 mm |
| Weight | 192g |
| Bearings | loose ball |
| O.L.D | LD |
| Body | Steel |
| Axle | S45C, 5/16 |
| Spoke Holes | 20H 24H 28H 36H |
| P.C.D | 35mm |
| Flange to Flange | 74.5 mm |
| Weight | 192g |
| Bearings | loose ball |
| O.L.D | LD |