| Body | Aluminium. |
| Axle | AL7075, Ø9. |
| Spoke Holes | 20H 24H. |
| P.C.D | 25 mm |
| Flange to Flange | 71 mm |
| Weight | 80 g |
| Bearings | 2 sealed |
| O.L.D | LD |
|
Supplier Information
|
|||||||||||||||||||
| Body | Aluminium. |
| Axle | AL7075, Ø9. |
| Spoke Holes | 20H 24H. |
| P.C.D | 25 mm |
| Flange to Flange | 71 mm |
| Weight | 80 g |
| Bearings | 2 sealed |
| O.L.D | LD |