| Body | MD-JA257R-DSE-QR |
| Axle | Cr-Mo, M10 |
| Spoke Holes | 24H 28H 32H 36H |
| P.C.D | 45mm |
| Flange to Flange | 57 mm |
| Weight | 395g |
| Bearings | loose bal |
| O.L.D | LD |
|
Supplier Information
|
|||||||||||||||||||
| Body | MD-JA257R-DSE-QR |
| Axle | Cr-Mo, M10 |
| Spoke Holes | 24H 28H 32H 36H |
| P.C.D | 45mm |
| Flange to Flange | 57 mm |
| Weight | 395g |
| Bearings | loose bal |
| O.L.D | LD |