| Body | Steel |
| Axle | Cr-Mo, M14 |
| Spoke Holes | 48H 60H 68H 72H |
| P.C.D | 65mm |
| Flange to Flange | 62 mm |
| Weight | 382g |
| Bearings | loose ball |
| O.L.D | LD |
|
Supplier Information
|
|||||||||||||||||||
| Body | Steel |
| Axle | Cr-Mo, M14 |
| Spoke Holes | 48H 60H 68H 72H |
| P.C.D | 65mm |
| Flange to Flange | 62 mm |
| Weight | 382g |
| Bearings | loose ball |
| O.L.D | LD |