| Body | Aluminum |
| Axle | Cr-Mo, M14 |
| Spoke Holes | 36H 48H |
| P.C.D | 45mm |
| Flange to Flange | 72 mm |
| Weight | 465g |
| Bearings | loose ball |
| O.L.D | LD |
|
Supplier Information
|
|||||||||||||||||||
| Body | Aluminum |
| Axle | Cr-Mo, M14 |
| Spoke Holes | 36H 48H |
| P.C.D | 45mm |
| Flange to Flange | 72 mm |
| Weight | 465g |
| Bearings | loose ball |
| O.L.D | LD |