| Body | Aluminium. |
| Axle | AL7075, Ø9 |
| Spoke Holes | 24H 28H |
| P.C.D | 47 mm |
| Flange to Flange | 54 / 45 mm |
| Weight | 153 g |
| Bearings | 2 sealed |
| O.L.D | LD |
|
Supplier Information
|
|||||||||||||||||||
| Body | Aluminium. |
| Axle | AL7075, Ø9 |
| Spoke Holes | 24H 28H |
| P.C.D | 47 mm |
| Flange to Flange | 54 / 45 mm |
| Weight | 153 g |
| Bearings | 2 sealed |
| O.L.D | LD |