| Body | Aluminium. |
| Axle | CM, Ø9 |
| Spoke Holes | 20H 24H |
| P.C.D | 38 mm |
| Flange to Flange | 49.3 / 40.3 mm |
| Weight | 184 g |
| Bearings | Loose ball |
| O.L.D | LD |
|
Supplier Information
|
|||||||||||||||||||
| Body | Aluminium. |
| Axle | CM, Ø9 |
| Spoke Holes | 20H 24H |
| P.C.D | 38 mm |
| Flange to Flange | 49.3 / 40.3 mm |
| Weight | 184 g |
| Bearings | Loose ball |
| O.L.D | LD |