| Body | Black PP. |
| Cage | ED black aluminum. |
| Axle | Boron steel. |
| Bearings | Ball bearings. |
| Size | 100 x 63 mm. |
| Weight | 307 g/pr. |
| Toe Clip | Attachable. |
| Reflector | Optional. |
| Option | VP-992S steel cage, 382 g/pr. TW/CN |
|
Supplier Information
|
|||||||||||||||||||
| Body | Black PP. |
| Cage | ED black aluminum. |
| Axle | Boron steel. |
| Bearings | Ball bearings. |
| Size | 100 x 63 mm. |
| Weight | 307 g/pr. |
| Toe Clip | Attachable. |
| Reflector | Optional. |
| Option | VP-992S steel cage, 382 g/pr. TW/CN |