| • |
Crank: Forged AL6066-T6 with Matte Black Finish
|
| • |
Length: 165mm, 170mm, 172.5mm, 175mm
|
| • | BCD: 104/64mm |
| • | Chainring: 36x22T, 38x24T, 4027T, 4028T (AL7075-T73) |
| • | Spindle: Cr-Mo SCM440 |
| • | Speed: 10/11 |
| • | Chainline: 49mm |
| • | Weight: 772g±10g /175mm (BB Not Included) |
| • | MH30-for External BB30 System |
| • | Spindle: AL7050 |


