| MODEL NO. | DDK-2280 |
| SIZE(LxW) | 245mmx210mm |
| CLASS | CIITY |
| COVER | QUALITY VINYL |
| FOAM | PU FOAM |
| RAIL | DOUBLE SPRING |
| CLAMP | Available |
| LOGO | X |
| WEIGHT/g | 780/930g |
|
Supplier Information
|
|||||||||||||||||||||||||
| MODEL NO. | DDK-2280 |
| SIZE(LxW) | 245mmx210mm |
| CLASS | CIITY |
| COVER | QUALITY VINYL |
| FOAM | PU FOAM |
| RAIL | DOUBLE SPRING |
| CLAMP | Available |
| LOGO | X |
| WEIGHT/g | 780/930g |