| MODEL NO. | DDK-318N FREEDOM |
| SIZE(LxW) | 265mmx140mm |
| CLASS | DELUXE/ENTRY |
| COVER | ERGO COMFORT&ART WORK |
| GEL | W/ O |
| RAIL | CR-MO HOLLOW/HI-TEN STEEL |
| CLAMP | W/ O |
| LOGO | W/ O |
| WEIGHT/g | 345g/375g |
|
Supplier Information
|
|||||||||||||||||||||||||
| MODEL NO. | DDK-318N FREEDOM |
| SIZE(LxW) | 265mmx140mm |
| CLASS | DELUXE/ENTRY |
| COVER | ERGO COMFORT&ART WORK |
| GEL | W/ O |
| RAIL | CR-MO HOLLOW/HI-TEN STEEL |
| CLAMP | W/ O |
| LOGO | W/ O |
| WEIGHT/g | 345g/375g |