| MODEL NO. | DDK-5103 SS |
| SIZE(LxW) | 275mmx136mm |
| CLASS | MID-END/ENTRY |
| COVER | VINYL STITCH & EMBOSSED |
| GEL | X |
| RAIL | CO-MO HOLLOW/HI-TEN STEEL |
| CLAMP | CHOICE |
| LOGO | DDK |
| WEIGHT/g | 335g/370g |
|
Supplier Information
|
|||||||||||||||||||||||||
| MODEL NO. | DDK-5103 SS |
| SIZE(LxW) | 275mmx136mm |
| CLASS | MID-END/ENTRY |
| COVER | VINYL STITCH & EMBOSSED |
| GEL | X |
| RAIL | CO-MO HOLLOW/HI-TEN STEEL |
| CLAMP | CHOICE |
| LOGO | DDK |
| WEIGHT/g | 335g/370g |