| MODEL NO. | DDK-305 TEAM Z3 |
| SIZE(LxW) | 272mmx140mm |
| CLASS | HIGH-END/ |
| COVER | TEAM Z3 |
| GEL | W/ O |
| RAIL | TITANIUM/CR-MO HOLLOW/HI-TEN STEEL |
| CLAMP | W/ O |
| LOGO | DDK |
| WEIGHT/g | 262g/266g/322g |
|
Supplier Information
|
|||||||||||||||||||||||||
| MODEL NO. | DDK-305 TEAM Z3 |
| SIZE(LxW) | 272mmx140mm |
| CLASS | HIGH-END/ |
| COVER | TEAM Z3 |
| GEL | W/ O |
| RAIL | TITANIUM/CR-MO HOLLOW/HI-TEN STEEL |
| CLAMP | W/ O |
| LOGO | DDK |
| WEIGHT/g | 262g/266g/322g |