| SN 35 | |
| Phal. Lius Fantasy |
| Type | Multi-flora |
| Color | White |
| Flower Diameter | 4 cm |
| Spike height | 30-38 cm |
| Leaves Span | 30-38 cm |
| Petals Texture | Normal |
| Fragrance | No |
| Adequate Size for flowering | 2.5 pot 3.5 pot |
|
Supplier Information
|
|||||||||||||||||||
| SN 35 | |
| Phal. Lius Fantasy |
| Type | Multi-flora |
| Color | White |
| Flower Diameter | 4 cm |
| Spike height | 30-38 cm |
| Leaves Span | 30-38 cm |
| Petals Texture | Normal |
| Fragrance | No |
| Adequate Size for flowering | 2.5 pot 3.5 pot |