| Model | APEX |
| Material | 2014 Aluminum / 3K Carbon |
| Bar Bore | 31.8mm |
| DIA | 28.6mm |
| Height | 38mm |
| Extension | 90-120mm |
| Angle | +/-6° |
| Weight | 113g (100mm) |
|
Supplier Information
|
|||||||||||||||||||
| Model | APEX |
| Material | 2014 Aluminum / 3K Carbon |
| Bar Bore | 31.8mm |
| DIA | 28.6mm |
| Height | 38mm |
| Extension | 90-120mm |
| Angle | +/-6° |
| Weight | 113g (100mm) |