Model:JA-35A
Size:180x78X135CM
Weight:620KGS
Deliver:In 30 days
Inquiry
| Model | JA-35A |
|---|---|
| POWER | 3 1/8HP |
| ENERGY | HYDRAULIC |
| AUXILIARY ENERGY | COOL WATER |
| CAPACITY | 100~150 UNITS/HR |
| EXTERNAL DIMENSION | 18078X135CM |
| WEIGHT | 620KGS |
| APPLICATION | frame20"~28" |
| Model | JA-35A |
|---|---|
| POWER | 3 1/8HP |
| ENERGY | HYDRAULIC |
| AUXILIARY ENERGY | COOL WATER |
| CAPACITY | 100~150 UNITS/HR |
| EXTERNAL DIMENSION | 18078X135CM |
| WEIGHT | 620KGS |
| APPLICATION | frame20"~28" |