Brand:DDK
model:DDK-9005 J2
Min quantity:30Unit
Deliver:In 30 days
Inquiry
| MODEL NO. | DDK-9005 J2 |
| SIZE(LxW) | 275mmx135mm |
| CLASS | MID-END/ECONOMIC |
| COVER | BENDING |
| GEL | W/O |
| RAIL | CR-MO HOLLOW/HI-TEN STEEL |
| CLAMP | W/O |
| LOGO | CHOICE |
| WEIGHT/g | 275g/315g |
| MODEL NO. | DDK-9005 J2 |
| SIZE(LxW) | 275mmx135mm |
| CLASS | MID-END/ECONOMIC |
| COVER | BENDING |
| GEL | W/O |
| RAIL | CR-MO HOLLOW/HI-TEN STEEL |
| CLAMP | W/O |
| LOGO | CHOICE |
| WEIGHT/g | 275g/315g |